-->

15 Nisan 2020 Çarşamba

author photo

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski danışmanı Roger Stone, Koronavirüs salgınında Bill Gates'in parmağı olabileceğini söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın bir dönemde Danışmanlığı yapan Roger StoneMicrosoft'un kurucularından olan Bill Gates'in insanlara Mikroçip takabilmek için Koronavirüs salgınını meydana getirmiş olabileceğini öne sürdü.

"BILL GATES, KORONAVİRÜSTE ROL OYNADI"


Bir radyo programında Çin'den yayılan salgına ilişkin konuşan Stone, "Bill Gates’in bu salgının yaratım ve yayılım sürecindeki rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. Muhafazakar arkadaşlarımın bazıları bunu saçma bulurken, bazıları da kesinlikle doğru buluyor." dedi.

"HEDEFLERİ, İNSANLARA MİKROÇİP TAKMAK"


Bill Gates'in hedefinin insanlara mikroçip yerleştirmek olduğunu söyleyen eski danışman Stone, ABD'li iş adamına işaret ederek, "O ve diğer küreselciler bunu, aşıları zorunlu hale getirmek ve insanlara mikroçip takmak için kullanıyor. Cesedimi çiğnemen lazım! Zorunlu aşı mı? İmkânı yok." diye konuştu.

2015'TEKİ KONUŞMASI GÜNDEM OLDU


Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasıyla, Bill Gates'in 2015 yılında yaptığı bir konuşma yeniden gündeme getirilmişti.
Gates, o konuşmasında, "Önümüzdeki 10 yılda bir şey 10 milyon insanı öldürürse bu muhtemelen savaş değil, oldukça bulaşıcı bir virüs olacaktır." ifadelerini kullanmıştı.

STONE'UN ADI RUSYA İDDİALARINA KARIŞTI


ABD Başkanı Donald Trump'ın 2016 yılında başkanlık seçim kampanyası sürecinde danışmanlığını yapan Roger Stone’un adı, Rusya'nın seçimlere müdahale ettiği iddialarına ilişkin soruşturmaya da karışmıştı.

HAPİS CEZASI ALDI


15 Kasım 2019’da yargılanması sonuçlanan Stone, Kongre’ye yalan beyanda bulunmak, adaleti engellemek, tanıkları yalan ifade vermeye zorlamak ve rüşvet vermek dahil toplam yedi suçtan 3 yıl 4 ay hapis cezası almıştı.

Yazıda 0 Yorum Var


EmoticonEmoticon

Sonraki Yazı Next Post
Önceki Yazı Previous Post